RQ3E100GNTB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RQ3E100GNTB
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 10A 8-HSMT
Fitxak: 1.RQ3E100GNTB.pdf2.RQ3E100GNTB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
RQ3E100GNTBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RQ3E100GNTB fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 30V 10A 8-HSMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 582270 pcs Datuen fitxa 1.RQ3E100GNTB.pdf2.RQ3E100GNTB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-HSMT (3.2x3)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11.7 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta), 15W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak RQ3E100GNTBTR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 420pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.9nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 10A (Ta) 2W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount 8-HSMT (3.2x3) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)