RLZTE-116.8C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLZTE-116.8C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLZTE-116.8C
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 500MW LLDS
Fitxak: RLZTE-116.8C.pdf
  • Mezua
RLZTE-116.8Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLZTE-116.8C fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 500MW LLDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4046 pcs Datuen fitxa RLZTE-116.8C.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea LLDS Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.8V 500mW ±3% Surface Mount LLDS Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 3.5V