RLZTE-114.7C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLZTE-114.7C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLZTE-114.7C
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS
Fitxak: RLZTE-114.7C.pdf
  • Mezua
RLZTE-114.7Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLZTE-114.7C fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4011 pcs Datuen fitxa RLZTE-114.7C.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.7V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea LLDS Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 25 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 4.7V 500mW ±3% Surface Mount LLDS Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V