RLS4150TE-11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLS4150TE-11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLS4150TE-11
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 50V 200MA LLDS
Fitxak: RLS4150TE-11.pdf
  • Mezua
RLS4150TE-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLS4150TE-11 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 50V 200MA LLDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4717 pcs Datuen fitxa RLS4150TE-11.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 200mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea LLDS Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 4ns
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Beste izenak RLS4150TE-11CT Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 50V 200mA Surface Mount LLDS Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 50V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 200mA Capacitance @ Vr, F 2.5pF @ 0V, 1MHz
Oinarriaren zati kopurua RLS4150
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RLS500
RLS500
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: POT 500 OHM 150W WIREWOUND LIN
Stockean: 683 pcs
Deskarga: RLS500.pdf
RFQ
RLS3R0E
RLS3R0E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: POT 3 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
Stockean: 509 pcs
Deskarga: RLS3R0E.pdf
RFQ
RLS3R0
RLS3R0
Stockean: 469 pcs
Deskarga: RLS3R0.pdf
RLS500E
RLS500E
Stockean: 613 pcs
Deskarga: RLS500E.pdf
RLS50R
RLS50R
deskribapena: POT 50 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
Stockean: 528 pcs
Deskarga: RLS50R.pdf
RLS3K0
RLS3K0
deskribapena: POT 3K OHM 150W WIREWOUND LINEAR