RFV15TG6SGC9
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFV15TG6SGC9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFV15TG6SGC9
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Fitxak: 1.RFV15TG6SGC9.pdf2.RFV15TG6SGC9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RFV15TG6SGC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFV15TG6SGC9 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48251 pcs Datuen fitxa 1.RFV15TG6SGC9.pdf2.RFV15TG6SGC9.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.8V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220ACFP Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220ACFP
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 600V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 15A