RFN10NS6STL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFN10NS6STL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFN10NS6STL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 10A LPDS
Fitxak: 1.RFN10NS6STL.pdf2.RFN10NS6STL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RFN10NS6STLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFN10NS6STL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 10A LPDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140398 pcs Datuen fitxa 1.RFN10NS6STL.pdf2.RFN10NS6STL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.55V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea LPDS Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 10A Surface Mount LPDS
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 600V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A