RBR2LAM60BTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR2LAM60BTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBR2LAM60BTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Fitxak: 1.RBR2LAM60BTR.pdf2.RBR2LAM60BTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RBR2LAM60BTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBR2LAM60BTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179718 pcs Datuen fitxa 1.RBR2LAM60BTR.pdf2.RBR2LAM60BTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 520mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-128 Beste izenak RBR2LAM60BCT
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 2A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 150µA @ 60V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A