RBQ10B65ATL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBQ10B65ATL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBQ10B65ATL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 65V 5A CPD
Fitxak: 1.RBQ10B65ATL.pdf2.RBQ10B65ATL.pdf
  • Mezua
RBQ10B65ATLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBQ10B65ATL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 65V 5A CPD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4652 pcs Datuen fitxa 1.RBQ10B65ATL.pdf2.RBQ10B65ATL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 690mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 65V
Hornitzaileen gailuen paketea CPD Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak RBQ10B65ATL-ND
RBQ10B65ATLTR
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 65V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 150µA @ 65V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A