RB521SM-40T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521SM-40T2R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB521SM-40T2R
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
Fitxak: 1.RB521SM-40T2R.pdf2.RB521SM-40T2R.pdf3.RB521SM-40T2R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
RB521SM-40T2Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB521SM-40T2R fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 540mV @ 200mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea EMD2 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-79, SOD-523 Beste izenak RB521SM-40T2R-ND
RB521SM-40T2RTR
RB521SM40T2R
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 200mA Surface Mount EMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 90µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 200mA