RB520CM-60T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB520CM-60T2R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB520CM-60T2R
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 100MA VMN2M
Fitxak: 1.RB520CM-60T2R.pdf2.RB520CM-60T2R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
16000 pcs
  • Mezua
RB520CM-60T2Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB520CM-60T2R fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 100MA VMN2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1958727 pcs Datuen fitxa 1.RB520CM-60T2R.pdf2.RB520CM-60T2R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 440mV @ 10mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea VMN2M Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak RB520CM-60T2RTR
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 100mA Surface Mount VMN2M
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3µA @ 60V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 100mA