RB480Y-90T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB480Y-90T2R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB480Y-90T2R
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V EMD4
Fitxak: 1.RB480Y-90T2R.pdf2.RB480Y-90T2R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RB480Y-90T2Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB480Y-90T2R fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V EMD4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169983 pcs Datuen fitxa 1.RB480Y-90T2R.pdf2.RB480Y-90T2R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 690mV @ 100mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 90V
Hornitzaileen gailuen paketea EMD4 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-75-4, SOT-543 Beste izenak RB480Y-90T2RDKR
Tenperatura operatiboa - Junction 125°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 2 Independent
Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Schottky 90V 100mA Surface Mount SC-75-4, SOT-543 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 90V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100mA Oinarriaren zati kopurua RB480Y-90