RB168LAM-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB168LAM-40TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB168LAM-40TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDTM
Fitxak: 1.RB168LAM-40TR.pdf2.RB168LAM-40TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RB168LAM-40TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB168LAM-40TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217656 pcs Datuen fitxa 1.RB168LAM-40TR.pdf2.RB168LAM-40TR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 690mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-128 Beste izenak RB168LAM-40CT
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A