RB160A40T-32
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160A40T-32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB160A40T-32
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 1A MSR
Fitxak: RB160A40T-32.pdf
  • Mezua
RB160A40T-32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB160A40T-32 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 1A MSR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4009 pcs Datuen fitxa RB160A40T-32.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 510mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea MSR Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-41 Mini, Axial Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 1A Through Hole MSR Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 30µA @ 40V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RB157
RB157
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: RECTIFIER BRIDG 1.5A 1000V RB-15