RB058LAM-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB058LAM-40TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB058LAM-40TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM
Fitxak: 1.RB058LAM-40TR.pdf2.RB058LAM-40TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RB058LAM-40TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB058LAM-40TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185115 pcs Datuen fitxa 1.RB058LAM-40TR.pdf2.RB058LAM-40TR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 690mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-128 Beste izenak RB058LAM-40CT
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A