RB055LAM-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB055LAM-30TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB055LAM-30TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDTM
Fitxak: 1.RB055LAM-30TR.pdf2.RB055LAM-30TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RB055LAM-30TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB055LAM-30TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 977632 pcs Datuen fitxa 1.RB055LAM-30TR.pdf2.RB055LAM-30TR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 550mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-128 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 30V 3A Surface Mount PMDTM Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -