RB050LAM-60TFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB050LAM-60TFTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB050LAM-60TFTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Fitxak: 1.RB050LAM-60TFTR.pdf2.RB050LAM-60TFTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
RB050LAM-60TFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB050LAM-60TFTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 335451 pcs Datuen fitxa 1.RB050LAM-60TFTR.pdf2.RB050LAM-60TFTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 560mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 26.35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-128
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 3A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 60V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A