MTZJT-726.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-726.2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTZJT-726.2B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 500MW DO34
Fitxak:
  • Mezua
MTZJT-726.2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTZJT-726.2B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 500MW DO34 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3668 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea MSD Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AG, DO-34, Axial Beste izenak MTZJT726.2B
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 500mW ±3% Through Hole MSD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 3V