MTZJT-724.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-724.3B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTZJT-724.3B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 4.3V 500MW DO34
Fitxak:
  • Mezua
MTZJT-724.3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTZJT-724.3B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 4.3V 500MW DO34 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3163 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.3V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea MSD Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AG, DO-34, Axial Beste izenak MTZJT724.3B
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 4.3V 500mW ±3% Through Hole MSD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V