MNR34J5ABJ910
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR34J5ABJ910 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR34J5ABJ910
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 91 OHM 2012
Fitxak: MNR34J5ABJ910.pdf
  • Mezua
MNR34J5ABJ910ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR34J5ABJ910 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 4 RES 91 OHM 2012 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3327 pcs Datuen fitxa MNR34J5ABJ910.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.122" W (5.20mm x 3.10mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 91
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2012, Convex, Long Side Terminals Beste izenak MNR34910TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Deskribapen zehatza 91 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals