MNR18ERAPJ220
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR18ERAPJ220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR18ERAPJ220
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1606
Fitxak: MNR18ERAPJ220.pdf
  • Mezua
MNR18ERAPJ220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR18ERAPJ220 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4888 pcs Datuen fitxa MNR18ERAPJ220.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 22
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1606, Convex, Long Side Terminals Beste izenak MNR18ERAPJ220-ND
RHM1625TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Deskribapen zehatza 22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals