MNR14ERAPJ394
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ394 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR14ERAPJ394
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206
Fitxak: 1.MNR14ERAPJ394.pdf2.MNR14ERAPJ394.pdf
  • Mezua
MNR14ERAPJ394ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR14ERAPJ394 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4871 pcs Datuen fitxa 1.MNR14ERAPJ394.pdf2.MNR14ERAPJ394.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 390k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak RHM1468DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Deskribapen zehatza 390k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals