MNR04MRAPJ105
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04MRAPJ105 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR04MRAPJ105
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 1M OHM 0804
Fitxak: MNR04MRAPJ105.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MNR04MRAPJ105ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR04MRAPJ105 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 4 RES 1M OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 833710 pcs Datuen fitxa MNR04MRAPJ105.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 1M
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0804, Convex, Long Side Terminals Beste izenak RHM1333DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Deskribapen zehatza 1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals