MNR04M0APJ473
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0APJ473 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR04M0APJ473
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804
Fitxak: MNR04M0APJ473.pdf
  • Mezua
MNR04M0APJ473ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR04M0APJ473 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5322 pcs Datuen fitxa MNR04M0APJ473.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 47k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0804, Convex, Long Side Terminals Beste izenak MNR04473RCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Deskribapen zehatza 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals