MNR04M0ABJ680
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0ABJ680 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR04M0ABJ680
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804
Fitxak: MNR04M0ABJ680.pdf
  • Mezua
MNR04M0ABJ680ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR04M0ABJ680 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3791 pcs Datuen fitxa MNR04M0ABJ680.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 68
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0804, Convex, Long Side Terminals Beste izenak MNR04680TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals