MNR02M0APJ100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR02M0APJ100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR02M0APJ100
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0404
Fitxak: MNR02M0APJ100.pdf
  • Mezua
MNR02M0APJ100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR02M0APJ100 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0404 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6903 pcs Datuen fitxa MNR02M0APJ100.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0404 (1010 Metric), Convex Beste izenak MNR02100RDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Deskribapen zehatza 10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex