MCR50JZHJLR13
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHJLR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR50JZHJLR13
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.13 OHM 5% 1/2W 2010
Fitxak: MCR50JZHJLR13.pdf
  • Mezua
MCR50JZHJLR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR50JZHJLR13 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.13 OHM 5% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3820 pcs Datuen fitxa MCR50JZHJLR13.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 200/ +600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series MCR Erresistentzia 130 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 130 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film