MCR18EZPF2002
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZPF2002 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18EZPF2002
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: MCR18EZPF2002.pdf
  • Mezua
MCR18EZPF2002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18EZPF2002 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3788 pcs Datuen fitxa MCR18EZPF2002.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series MCR Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM20.0KFRDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film