MCR18EZHFSR068
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZHFSR068 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18EZHFSR068
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.068 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: MCR18EZHFSR068.pdf
  • Mezua
MCR18EZHFSR068ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18EZHFSR068 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.068 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5909 pcs Datuen fitxa MCR18EZHFSR068.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 200/ +800ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series MCR Erresistentzia 68 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM.068RCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 68 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film