MCR18ERTFL2R21
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTFL2R21 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18ERTFL2R21
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.21 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak:
  • Mezua
MCR18ERTFL2R21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18ERTFL2R21 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 2.21 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3198 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series MCR Erresistentzia 2.21 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM2.21CJDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.21 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film