MCR18ERTF5761
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR18ERTF5761 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18ERTF5761
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.76K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.MCR18ERTF5761.pdf2.MCR18ERTF5761.pdf3.MCR18ERTF5761.pdf
  • Mezua
MCR18ERTF5761ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18ERTF5761 fabrikatzailea Rohm Semiconductor
deskribapena RES SMD 5.76K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4779 pcs Datuen fitxa 1.MCR18ERTF5761.pdf2.MCR18ERTF5761.pdf3.MCR18ERTF5761.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Series MCR
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak RHM5.76KCJTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCR18ERTF5761
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 5.76k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 5.76K OHM 1% 1/4W 1206