MCR18ERTF1584
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF1584 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18ERTF1584
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.58M OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.MCR18ERTF1584.pdf2.MCR18ERTF1584.pdf3.MCR18ERTF1584.pdf
  • Mezua
MCR18ERTF1584ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18ERTF1584 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 1.58M OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3494 pcs Datuen fitxa 1.MCR18ERTF1584.pdf2.MCR18ERTF1584.pdf3.MCR18ERTF1584.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series MCR Erresistentzia 1.58 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM1.58MCJTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.58 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film