MCR18ERTF1001
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF1001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18ERTF1001
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.MCR18ERTF1001.pdf2.MCR18ERTF1001.pdf3.MCR18ERTF1001.pdf
  • Mezua
MCR18ERTF1001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18ERTF1001 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3445 pcs Datuen fitxa 1.MCR18ERTF1001.pdf2.MCR18ERTF1001.pdf3.MCR18ERTF1001.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series MCR Erresistentzia 1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM1.00KCJCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film