MCR10EZHFSR091
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZHFSR091 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR10EZHFSR091
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.091 OHM 1% 1/4W 0805
Fitxak: MCR10EZHFSR091.pdf
  • Mezua
MCR10EZHFSR091ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR10EZHFSR091 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.091 OHM 1% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5035 pcs Datuen fitxa MCR10EZHFSR091.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 200/ +800ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series MCR Erresistentzia 91 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RHM.091NTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 91 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film