MCR10ERTJ395
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ395 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR10ERTJ395
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.9M OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: MCR10ERTJ395.pdf
  • Mezua
MCR10ERTJ395ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR10ERTJ395 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 3.9M OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5455 pcs Datuen fitxa MCR10ERTJ395.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series MCR Erresistentzia 3.9 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RHM3.9MCPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.9 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film