MCR10ERTF44R2
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10ERTF44R2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR10ERTF44R2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: MCR10ERTF44R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MCR10ERTF44R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR10ERTF44R2 fabrikatzailea Rohm Semiconductor
deskribapena RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 928970 pcs Datuen fitxa MCR10ERTF44R2.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series MCR
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak RHM44.2CHDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCR10ERTF44R2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 44.2 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805