MCR10ERTF34R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTF34R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR10ERTF34R0
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 34 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: MCR10ERTF34R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MCR10ERTF34R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR10ERTF34R0 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 34 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 921290 pcs Datuen fitxa MCR10ERTF34R0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series MCR Erresistentzia 34 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RHM34CHDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 34 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film