MCR100JZHJLR36
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR100JZHJLR36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR100JZHJLR36
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.36 OHM 5% 1W 2512
Fitxak: MCR100JZHJLR36.pdf
  • Mezua
MCR100JZHJLR36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR100JZHJLR36 fabrikatzailea Rohm Semiconductor
deskribapena RES SMD 0.36 OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6186 pcs Datuen fitxa MCR100JZHJLR36.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±250ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Series MCR
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCR100JZHJLR36 Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 0.36 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES SMD 0.36 OHM 5% 1W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film