MCR100JZHJ751
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHJ751 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR100JZHJ751
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 750 OHM 5% 1W 2512
Fitxak: MCR100JZHJ751.pdf
  • Mezua
MCR100JZHJ751ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR100JZHJ751 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 750 OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5823 pcs Datuen fitxa MCR100JZHJ751.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Series MCR Erresistentzia 750 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak RHM750BCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film