MCR03EZPFX2493
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX2493 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR03EZPFX2493
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 249K OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: MCR03EZPFX2493.pdf
  • Mezua
MCR03EZPFX2493ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR03EZPFX2493 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 249K OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6601 pcs Datuen fitxa MCR03EZPFX2493.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series MCR Erresistentzia 249 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)