MCR03ERTF8060
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTF8060 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR03ERTF8060
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 806 OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: MCR03ERTF8060.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MCR03ERTF8060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR03ERTF8060 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 806 OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1044210 pcs Datuen fitxa MCR03ERTF8060.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series MCR Erresistentzia 806 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RHM806CFCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 806 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film