MCR03ERTF2103
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTF2103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR03ERTF2103
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 210K OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: MCR03ERTF2103.pdf
  • Mezua
MCR03ERTF2103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR03ERTF2103 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 210K OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6202 pcs Datuen fitxa MCR03ERTF2103.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series MCR Erresistentzia 210 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RHM210KCFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 210 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film