MCR01MZSF1003
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZSF1003 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MZSF1003
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: MCR01MZSF1003.pdf
  • Mezua
MCR01MZSF1003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MZSF1003 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 100K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6297 pcs Datuen fitxa MCR01MZSF1003.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak Q2800110
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film