MCR01MZPD40R2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPD40R2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MZPD40R2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 40.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: MCR01MZPD40R2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MCR01MZPD40R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MZPD40R2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 40.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2882 pcs Datuen fitxa MCR01MZPD40R2.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 40.2 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak Q3123626
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 40.2 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film