MCR01MRTJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTJ511 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MRTJ511
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.MCR01MRTJ511.pdf2.MCR01MRTJ511.pdf
  • Mezua
MCR01MRTJ511ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MRTJ511 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4263 pcs Datuen fitxa 1.MCR01MRTJ511.pdf2.MCR01MRTJ511.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 510 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RHM510CETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film