MCR01MRTJ2R2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTJ2R2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MRTJ2R2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2 OHM 5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.MCR01MRTJ2R2.pdf2.MCR01MRTJ2R2.pdf
  • Mezua
MCR01MRTJ2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MRTJ2R2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 2.2 OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6207 pcs Datuen fitxa 1.MCR01MRTJ2R2.pdf2.MCR01MRTJ2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -250/ +500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RHM2.2CETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film