MCR006YRTJ162
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTJ162 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR006YRTJ162
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.6K OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.MCR006YRTJ162.pdf2.MCR006YRTJ162.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
MCR006YRTJ162ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR006YRTJ162 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 1.6K OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18556327 pcs Datuen fitxa 1.MCR006YRTJ162.pdf2.MCR006YRTJ162.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series MCR Erresistentzia 1.6 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RHM1.6KCCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.6 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film