MCR006YRTJ103
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTJ103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR006YRTJ103
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10K OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.MCR006YRTJ103.pdf2.MCR006YRTJ103.pdf
  • Mezua
MCR006YRTJ103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR006YRTJ103 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 10K OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4568 pcs Datuen fitxa 1.MCR006YRTJ103.pdf2.MCR006YRTJ103.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series MCR Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RHM10KCCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film