MCH155A160JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCH155A160JK
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena CAP CER 16PF 50V C0G/NP0 0402
Fitxak: MCH155A160JK.pdf
  • Mezua
MCH155A160JKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCH155A160JK fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena CAP CER 16PF 50V C0G/NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5095 pcs Datuen fitxa MCH155A160JK.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 511-1037-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 16pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 16pF eskaerak General Purpose