MCH032A0R5CK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032A0R5CK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCH032A0R5CK
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak:
  • Mezua
MCH032A0R5CKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCH032A0R5CK fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5183 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.012" (0.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 511-1374-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 0.5pF