LTR50UZPJ620
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPJ620 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR50UZPJ620
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 62 OHM 1W 2010 WIDE
Fitxak: LTR50UZPJ620.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
LTR50UZPJ620ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR50UZPJ620 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 62 OHM 1W 2010 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1136754 pcs Datuen fitxa LTR50UZPJ620.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Series LTR Erresistentzia 62 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 62 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film